Aşağıdaki videoda yer alan görüntülerin herkesi yakından ilgilendirdiğini söylemek zor. Ancak buna rağmen herkesin görmesinde yarar olduğu tartışmasız bir gerçek. Görmelisiniz, böyle bir otomobiliniz olmasa da, böyle bir otomobile belki de hiç binmeyecek olsanız da fikrinizin olması fena mı? Hem bakarsınız bir gün oluverir.

Mercedes Benz imzası taşıyan 6.0 litrelik twin turbo V12 motor, bu müthiş otomobil için tam 530 HP güç ve 830 Nm tork üretmektedir. Bu sınıfta bir rekabet söz konusu olacaksa, ancak Rolls Royce tarafından üretilen bir otomobilin bu araç karşısında söz söylemeye hakkı olabilir. Diğerlerinin sesi soluğu çıkmayabilir böyle bir heybet karşısında.

Burmester® High-End 3D Surround ses sistemi ve 18.5 inçlik monitörlerle donatılmış olan iç mekanda evinizin salondaymış gibi rahatınıza ve keyfinize bakabilirsiniz. Pullman modelinin Mercedes-Maybach S600’e göre 1.053 mm daha uzun olması bu rahatlığın elde edilmesinde başrolü oynamaktadır. Pazar keyfine de uygun, iş gezilerine de. Ne dersiniz?